Amasra Masalsı Güzellikler Diyarı! altAnasayfaAmasra HaberleriNasıl GelirimaltaltaltBize Ulaşın

 Ana Sayfa   |   Chat Sohbet   |   Haberler   |   Şehir Haritaları   |   Fotoğraf Galerisi  Makaleler   |   Videolar

Ana Menü   ANA MENU

 alt
 Amasra Pansiyonları
 Amasra Otelleri
 Amasra Restaurant - Amasra Restaurantları
 Amasra Cafe ve Disco
 Amasra Yat Turları
  Hava : Parçalı Bulutlu  
Hava Sıcaklığı : 21°C
    Tümü için TIKLAYINIZ  

Amasra Internet Sitesine Hoş Geldiniz.

 
 
  Bartın - 22.8.2019 - Perşembe, Planlı Elektrik Kesintileri
22

Bilgi: Bartın / Amasra bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tamirat/bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Beşirler Mahallesi

22

Bilgi: Bartın / Amasra bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Kökyol Makaraci Kökyol Saraydüzü Aşaği Saraydüzü Köy Ortasi Saraydüzü Yukari Saraydüzü Taşlik Saraydüzü Öteköy Saraydüzü Mah

22

Bilgi: Bartın / Kurucaşile bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı onarım-tamirat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Dizler Mah

22

Bilgi: Bartın / Merkez bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tamirat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Bayramoğlu Bayiryüzü Yilancilar Bayiryüzü Memoğlu Bayiryüzü Ahatlar Bayiryüzü Keller Bayiryüzü Pirnallar Bayiryüzü Kabaşlar Budakdüzü Büyükkiran Bekirler Büyükkiran Düzmevki Büyükkiran Macirlar Büyükkiran Hacioğlu Büyükkiran Hacikadi Büyükkiran Hacikadi Çamlik Çamlik Çamlik Çamlik Çayir Aşaği Çayir Hancilar Çayir Yukari Çayir Uzunlar Çayir Orta Çayir Orta Derbent Derbent Kula Derbent Çimke Derbent Çimke Geriş Yukari Geriş Aşaği 1 Geriş Aşaği 2 Geriş Mollabekir Gerişkatirci Aşaği Gerişkatirci Orta Gerişkatirci Yayalar Gerişkatirci Yayalar Gökçekiran Gökçekiran Yeni Gökçekiran Dere Gökçekiran Deredibi Gökçekiran Orta Gökçekiran Kadi Gökçekiran Kadi Kurt Kurt İlyaslar Kurt Kaypaklar Kurt Receppaşa Kurt Receppaşa Kümesler Çivaklar Kümesler Karalar Burgucu Mekeçler Hatipler Muratbey Muratbey Külcüler Terkehaliller Haliller Terkehaliller Terke Terkehaliller Mahmutoğlu Terkehaliller Mutaf Terkehaliller Kuyu Terkehaliller Külükoğlu Terkehaliller Külükoğlu Yanaz Yanaz Gangahu Yanaz Organize Sanayi Bölgesi Yanaz 1 Nolu Sokağı

22

Bilgi: Bartın / Merkez bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım bakım-onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Çaydüzü 57. 58. 90. Tepe 60. Kazim Karabekir Sokağı

22

Bilgi: Bartın / Merkez bölgesinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tadilat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Orduyeri Fatih Sultan Mehmet Karaçay Pelikan Akpinar Akpinar Orta Akpinar Haci Akpinar Cebeci Akpinar Condur Akpinar Bakla Akpinar Yeni Akpinar Türdü Çamalti Çamalti Şipben Çamalti Şipben Çiftlikköy Haciosmanoğlu Kabagöz Genevir Kabagöz Genevir Karainler Karainler Karadut Karainler Karadut Karasu Yeşilkaya Halilpaşa Yeşilkaya Kanbur Yeşilkaya Hoca Yeşilkaya Horoz Yeşilkaya Horoz Okçular Okçular Maden Okçular Terkeli Ulugeçitkadi Uzunöz Karaçay Uzunöz Karaçay Yildiz Yildiz Haliller Yildiz Haliller Yeniköy Mah

22

Bilgi: Bartın / Ulus bölgesinde 09:00 ile 09:00 saatleri arasında Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı tamir bakım-bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilmiş ve çalışma bittiğinden kesinti sona ermiştir.

KESİNTİDEN ETKİLENEN BÖLGELER
Karakişla Sarniç Orta Hisarköy Müyesseroğlu Mahallesi

  Bartın - 23.8.2019 - Cuma, Planlı Elektrik Kesintileri
23

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 09:00 ile 17:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Kirtepe, 163. Sokağı


23

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Merkez

Kesinti zamanı: 09:00 ile 17:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Çaydüzü, 57. , 58. , 90. , Tepe , 60. , Kazim Karabekir Sokağı


  Bartın - 24.8.2019 - Cumartesi, Planlı Elektrik Kesintileri
24

Kesintiyi kapsayan il/ilçe: Bartın / Ulus

Kesinti zamanı: 09:00 ile 17:00 saatleri arasında.

Kesinti nedeni: Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirilecektir.

Kesintiden etkilenen bölgeler: Sürdürülebilir Enerji Sağlamak Amacıyla pilanlı Bakım Onarım Ve Yatırım Faaliyetleri Gerçekleştirmektedir.


  Elektrik kesintileri için son güncelleme zamanı: 22.8.2019 23:39:12 - Perşembe
 
  Bu arıza, bakım ve onarım sebebiyle planlı olarak verilen elektrik kesintileri EnerjiSA internet sitesinden temin edilmektedir. EnerjiSA planlı olarak verdiği elektrik kesim bildirimlerinde değişiklik yapmak hakkını saklı tutar. Değişiklik nedeniyle oluşacak olumsuzluklardan sitemiz Amasram.Net sorumlu tutulamaz.  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
                                         


Bu site
©Ajfe İnternet Hizmetleri Tarafından Yapılmıstır Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
2006-2019 Ajfe İnternet Hizmetleri

inegöl Mobilya Alacaklara Müjde...! inegöl Mobilya adına aradığınız herşey burada www.tibasin.com